Menu2

Praca dla Kobiet w ciąży -co robić będąc w ciąży?

Bycie w ciąży jednocześnie pracując z domu może być dużym wyzwaniem.  Jednak ważne jest aby w tym czasie pozostać aktywnym zarówno fizycznie jak i umysłowo. My, matki,  wiemy, jak trudno jest pracować w domu przy dużym hałasie w tle. Dlatego warto rozpocząć poszukiwanie nowego zajęcia , zanim pojawi dziecko.

 

Praca dla Kobiet w ciąży -co robić będąc w ciąży?

praca dla kobiet w ciazy

Jest wiele rodzajów pracy którą możesz wykonywać zdalnie ze swojego domu.  Nie powinnaś jednak podejmować pracy, która będzie zbyt stresująca i wymagająca. Przedstawiamy różne prace domowe, które możesz wykonywać będąc w ciąży.

 

Blog dla przyszłych Mam.

Zacznij pisać bloga.  Możesz dzielić się pomysłami na temat planowania domowego budżetu, udzielać wskazówek dotyczących mody czy prezentować ulubione przepisy kulinarne. Możesz też oczywiście dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz radami na temat ciąży.

 

Transkrypcje dla przyszłych Mam.

Jeśli potrafisz szybko i dokładnie pisać na klawiaturze, transkrypcja może być dla Ciebie świetną opcją. Istnieje kilka firm, które zatrudnią Cię z niewielkim lub nawet żadnym doświadczeniem. Wszystko czego potrzebujesz to zaktualizowany komputer z szybkim Internetem i dobrej jakości zestawem słuchawkowym. Firmy takie jak Transcription Hub i Transcribe Me nieustannie poszukują chętnych do wykonywania transkrypcji na podstawowym poziomie. Co więcej takie doświadczenie może nauczyć Cię jak w przyszłości  rozpocząć swój własny biznes z domu.

 

Pisanie dla przyszłych Mam.

Mimo, że nie jest to zajęcie dla wszystkich, niesie ono za sobą wiele możliwości zarobku. Jeśli masz talent do pisania istnieją strony takie jak Textbroker dzięki którym będziesz mogła pracować z jakiegokolwiek miejsca. Możesz także znaleźć dorywczą pracę na zagranicznych serwisach takich jak Elance czy Odesk.

W Polsce serwisy, które łączą osoby zlecające pisanie tekstów oraz osoby szukające pracy to zlecenia-przez-net oraz oferia.

 

Biznes dla przyszłych Mam.

Zacznij swój własny biznes. Być może masz jakieś ukryte talenty którymi wcześniej nie dzieliłaś się ze światem. Może dobrze pieczesz, dekorujesz ciasta lub robisz ciekawe zdjęcia. Możesz rozkręcić swój własny biznes. Stwórz swoją wizytówkę lub ulotkę i rozdaj je w swojej okolicy. Marketing szeptany to świetna reklama. Choć rozkręcenie biznesu wymaga czasu, na dłuższą metę może się on okazać bardzo dochodowym przedsięwzięciem.

 

Ocena wyszukiwarek internetowych.

Jeśli jesteś dobra w przeglądaniu Internetu, możesz podjąć pracę z domu jako osoba oceniająca wyszukiwarki internetowej. To zajęcie  które umożliwia tworzenie własnego harmonogramu pracy. Legalne firmy takie jak Leapforce, Appen Butler Hill i Lionbridge stale poszukują nowych pracowników. Jeśli szukasz łatwego i dość opłacalnego zajęcia, koniecznie sprawdź tę opcję.

 

Zostań wirtualną asystentką.

To ten rodzaj pracy na którego w dzisiejszych czasach jest coraz większe zapotrzebowanie. Jeśli masz dobre umiejętności organizacyjne i komputerowe, być może kwalifikujesz się do tego zajęcia. Firmy takie jak Zirtual i EaHelp poszukują wirtualnych asystentów do obsługi biura z  domu.

 

Udzielaj lekcji online.

Korepetycje to idealny sposób na pracę w domu w okresie ciąży. Możesz wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę ucząc w domu lub  całkowicie online. Do udzielania korepetycji online potrzebujesz jedynie komputera z szybkim internetem i dobrą kamerą internetową. Strony takie jak Tutor.com i Brainfuse to dobry sposób na zamieszczenie swojej oferty.

 

Sprzedawaj rękodzieła.

Jeśli lubisz  i potrafisz tworzyć ręcznie przedmioty, jak np. biżuterię możesz ją wystawić na stronach takich jak Etsy i Shopify. Początkowo będzie to wymagało zakupienia materiałów startowych, takich jak akcesoria i opakowania. Rękodzieło staje się jednak coraz popularniejsze ponieważ każdy przedmiot jest oryginalny. Może być to więc także początek prawdziwej kariery.


Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.

Nie wysyłamy spamu, nie sprzedajemy bazy. Max. 1 newsletter tygodniowo.

W każdej chwili możesz się wypisać. Naprawdę warto

Polub nas na Facebooku, ,

Polub nas.

Ta strona jest darmowa, nie zawiera agresywnych i natarczywych reklam.

Stronę rozwijamy hobbistycznie, chętnie dzielimy się wiedzą.

Bądź na bieżąco, inspiruj się innymi. Polub nas: