Menu2

Praca w KFC

Kentucky Fried Chicken (KFC) to druga po McDonald’s największa sieć typu Fast Food w Polsce. Zajrzyjmy więc za kulisy pracy popularnych kurczaków.

praca w KFC

Praca w KFC

 

Jak dostać się do KFC?

Najlepiej przejść się do KFC w którym chcemy pracować. Nie warto wysyłać maili czy też dzwonić a tym bardziej szukać ofert na mało aktualizowanej stronie KFC. Idziemy po prostu do interesującej nas „restauracji” (tak, oficjalnie są to restauracje) i prosimy o rozmowę z kierownikiem/ manadżerem.

Początek (oczywiście w stylu amerykańskich korporacji wyreżyserowany i mocno cukierowkowaty) wygląda następująco:

siadasz przy stoliku w zacisznym miejscu w KFC, dostajesz kawę, przychodzi zazwyczaj manager, proponuje od razu przejście na Ty i zaczyna…

Po pierwsze kilka pytań na Twój temat – skąd, po co, czemu akurat KFC, jakie masz zainteresowania, co robisz w czasie wolnym.

Następnie zaczynają się konkrety: propozycja umowy o pracę (lub jeżeli nie wypadłeś zbyt dobrze obiecują się odezwać, lub wprost wskażą Ci popełnione błędy) na pół etatu i na okres próbny wynoszący najczęście 3 miesiące.

Następnie pada magiczne słowo dotyczące stawki godzinowej i pytanie czy jesteś zainteresowany (-ana). Jeżeli tak, to obiecują zadzwonić w przeciagu dwóch tygodni i zaproponować pracę.

Gdy dzwoni telefon…

Telefon dzwoni zazwyczaj dużo wcześniej (czasami nawet na drugi dzień) niż obiecane dwa tygodnie. Najczęściej miłym, ciepłym głosem fajny pan lub pani informuje Cię, że od przyszłego poniedziałku możesz stawić się do pracy.

Pierwszy dzień w pracy

 

pierwszy-dzien-kfcZaczynasz od poznania załogi i szkolenia BHP. Na plus należy zaliczyć, że szkolenie odbywa się naprawdę, a nie tylko na papierze. Po szkoleniu wracasz do sali konferencyjnej, podpisujesz masę różnego typu papierów – w tym najważniejszy dotyczący pracy. Następnie odbierasz skierowanie do poradni medycyny pracy.

Po całej części biurokratycznej nasz przyszły szef tłumaczy zasady funkcjonowania „restauracji” , zadania na poszczególnych stanowiskach, perspektywy, które stoją przed nami. Zaczyna się część gratulacyjna i informacje o tym jacy jesteśmy wyjątkowi i ilu to kandydatów pokonaliśmy po drodze.

Następnie dostajemy swój pierwszy, nowy uniform i…zaczynamy pracę.

Na początku nosimy etykietę: jeszcze się uczę (czytaj: sorry, jeżeli spieprzyłem Twój posiłek, ale się uczę.). Do tego dostajesz instruktora, który będzie Cię szkolił przez najbliższe 12 dni.

Jako głodny wiedzy dostajesz dodatkowo dwie książeczki: przewodnik pracowniczy oraz standardy pracownicze. No właśnie…standardy – to one zazwyczaj decydują o tym, że ludzie nie wyrabiają w tej pracy. Nie wiem czy to kwestia charakteru, czy naszej polskiej, wesołej słowiańskiej duszy. Niestety tutaj jest amerykańska i:

 • Standardy regulują to, co masz mieć na sobie, jakie mogą być kolczyki (wkręcane, wiszące kółka zabronione)
 • Standardy regulują to, co, do kogo i w jaki sposób możesz mówić (jeżeli znajomi przyjdą po Longera to oczywiście się nie znacie i jesteście na pan, pani)
 • Standardy regulują to, co powinieneś wciskać klientom, w jaki sposób i w jakich ilościach.

Test standardów KFC

Test standardów KFC jest w formie pisemnej testu jednokrotnego wyboru na komputerze. Jeżeli dobrzez zapoznałeś (-aś) się ze standardami to na pewno łatwo zdasz. Po zdaniu tesktu możemy liczyć na dodatkowe 50 zł brutto do wypłaty.

 

Zarobki:

Przeciętnie 11,50 netto za godzinę przyjmując 0,7 etatu, ale podajmy kilka przykładów:

 • Początkujący „szarak”  w zależności od ustałęń kierownika restauracji: od 6 do 9 zł netto + ekwiwalent w wysokości 0,70 zł netto. Po kilku miesiącach po zdaniu testu standardów stawka jest zwiększana i rośnie do 9 złotych brutto + plus 0,70zł na pranie
 • Instruktor – 1800 zł netto na pełnym etacie ( 2011 rok, duże miasto wojewódzkie)
 • Zastępca Kierownika – około 3500 zł netto w zależności od regionu
 • GM (Kierownik Restauracji) – około 5000 zł netto w zależności od regionu

 

Plusy i minusy tej pracy

 

Plusy tej pracy:

Polub nas na Facebooku • legalna umowa (na początku umowa zlecenie później ewentualnie umowa o pracę)
 • liczne szkolenia
 • szybkie możliwości awansu i podwyżki
 • teoretycznie godziny nocne płacone podwójnie – w praktyce różnie z tym bywa
 • w pracy przysługuje jeden posiłek pracowniczy dziennie – dowolna pozycja z menu za symboliczną złotówkę.
 • karta rabatowa

Co daje karta rabatowa?
Przeznaczona jest tylko dla pracowników i uprawnia do 25% zniżek we wszystkich „restauracjach” KFC. Ni warto kupować tych kart na Allegro lub od pośredników gdyż są podbijane co miesiąc.

Minusy tej pracy:

 • po zmianie przepisów (w 2007 lub 2008 roku) nie można już brać dowolnej liczby nadgodzin – a to oznacza, że zarabia się po prostu mniej
 • rotacja: nie oszukujmy się, zarobki w KFC bajońskie nie są. Wiele osób traktuje tę pracę po prostu jako pierwszą okazję do zdobycia doświadczenia i jak znajdzie coś lepszego to odchodzi.
 • stąd właśnie spora rotacja.
 •  duży wycisk psychiczny: cokolwiek by się nie działo musisz być zawsze uśmiechnięty – szczególnie na kasie
 •  praca z ludźmi – a ludzie wiadomo są różni: zdarzają się nadęci jak balon klienci, obrażeni na cały świat i mający w pogardzie Twoją pracę. Dużo jest tzw. „dupolizów” którzy gadką, a nie umiejętnościami próbują załatwić sobie lepszą pracę

A gdy już nam się znudzi…

Odejście z KFC nie jest zbyt trudne a rotacja jest dość spora – to fakt. Wypowiedzienie należy złożyć z dwutygodniowym wypowiedzeniem na ręce managera. Tylko czy warto? Warto jeżeli mamy na oku pewną, bardziej rozwojową pracę. Nie warto gdy mamy  solidny zespół, w którym istnieją jasne i klarowne zasady co do awansu. Jeżeli tak jest – możemy zajść naprawdę wysoko.

Czytaj więcej:

 • O pracy w McDonald’s czytaj tutaj 
 • O tym jak napisać życiorys czytaj tutaj
 • O najczęstszych błędach w CV czytaj tutaj
Artykuł powstał na podstawie długiego (prawie 5-cio godzinnego) wywiadu z byłym już pracownikiem jednej z warszawskich restauracji. Dzięki qrczak!

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter.

Nie wysyłamy spamu, nie sprzedajemy bazy. Max. 1 newsletter tygodniowo.

W każdej chwili możesz się wypisać. Naprawdę warto

 • Piaskus

  Ja pracowałem w KFC w Anglii. Różnice jakie się rzucają w oczy to to ,że w Anglii zależnie od tego ile danego dnia pracujesz, możesz wziąć darmowych zestawów (1 za +/- 4funty- 20zł) 4h- 1 zestaw, 8h- 2 zestawy, 12h- 3zestawy. Głównie w tych 4f miesci się 8hot wingsów+ kanapka + darmowe napoje/kawy/Krushemy Oreo, Skittles..

  No i oczywiście zarobki. Od 24-48h tygodniowo. Przy 40h systemie pracy po odliczeniu podatku i ubezpieczenia. ok 1050funtów -6200zł. Przy 48h-ok 1250f- 7400zł. W przeliczeniu na życie mi szło 1600zł na mieszkanie, 1400zł na jedzenie,alkohol,imprezy,kosmetyki, ubrania. Dojazd rowerem bo blisko. W sumie miesięcznie miałem do swojej dyspozycji 3200-4400. Mogłem to wydać na głupoty lub zbierać i za rok kupić sobie coś fajnego. Ostatecznie pracowałem w KFC 3miesiące bo znalazłem lepszą, łatwiejszą i lesze lepiej płatną pracę. Ale jakby ktoś się wybierał do Anglii do pracy- polecam jak najbardziej. Atmosfera super, jedzenie za free, pieniążki dobre- nic tylko pracować i odkładać/lub wydawać 😀 Co kto woli..

 • Zadowolona

  Zależy na jakich ludzi się trafi. Opole: pracujemy z chłopakiem już 4mc. Pierwsze 3 mc 7.19 zł na rękę. Koło 1000 zł miesięcznie na osobę jako studenci mieliśmy. 2 umowa zlecenie 10.70 brutto plus 80 zł a nawet 100 zł premii można zdobyć. Elastyczny grafik. Miła atmosfera. Możliwość rozwoju. Szacunek! Jestem bardzo zadowolona i polecam. Na tak łatwa pracę nie można narzekać 🙂

 • Weronika

  Witam,Chciałabym się zapytać czy w KFC mogą pracować nieletni typu 16-17 lat,
  Bardzo Proszę o Szybką Odpowiedź,Dziękuje 🙂

  • Ane

   Odpowiedź po latach ale może komuś się przyda – na stan 2017 r. przyjmowane są osoby od 18 roku życia.

 • soogood

  nie ma takich stawek nigdzie ja tam pracuje 3 lata i mam 11 brutto a jak zobaczylem jak sie traktuje instruktorów to zrezygnowałem z tej marnej podwyzki 50gr brutto i urzerania sie z mgr ,tak istruktor max moze miec stawke 11,50bruto .ogulnie poza wyjatkami pracuja tam same chamy i prostaki menager traktuje cie jak gówno ,a dlaczego bo masz wspanialą stawke od 8,50 bruto max do 11 brutto i za ta wspaniala stawke musisz ruwnie wspaniale zapierdalac nie jak murzyn tylko jak 10 murzynów na raz a standardy ty zlamiesz standard to pocisk jak bys byl smieciem a menager caly czas lamie standarty i nikt mu nic powiedziec nie moze 🙂 tak oto wspaniala praca w kfc nie polecam

 • ala

  Szczerze odradzam tą prace. Kierownicy w jednej z restauracji w Zagłębiu Dąbrowskim są mega nie profesjonalni. Gdy się zwalniałam nie oddali mi wyników do ksiażeczki sanepidowskiej i musiałam je wyrabiać od nowa. Mój kolega miał podobnie.
  To praca dla ludzi prosto po maturze, którzy nie mają doświadczenia. Całej reszcie szczerze odradzam chyba że chcą nie spać po nocach z nieszczęścia !

  • Ane

   Odpowiem, szkoda, że po 3 latach ale cóż – jeżeli ktoś oczekuje od Ciebie wyników badań do przechowania na dłużej to nigdy nie daje się oryginalnych wyników badań tylko kopię…

 • Ellie

  Ja nie narzekam 🙂 Pracuję już pół roku i udało mi się awansować na instruktora 🙂 Naprawdę nie jest źle. Ale nie ukrywam – sporo ludzi narzeka. No cóż – nikt nie obiecywał, że będzie lekko i nic nie będzie trzeba robić. Mimo, że to niby tylko KFC, to wymagania są jak w każdej innej pracy – masz określone obowiązki i trzeba się z nich wywiązywać. I tak: jest to praca fizyczna, więc nie można oczekiwać, że się nie zmęczysz. W trakcie zmiany po prostu nie da się wykręcać, bo wkurzasz tym inne osoby i nie dziw się, że dostaniesz po prostu ochrzan. Ale gdzie tak nie jest? Rotacja duża, ale zauważyłam, że szybko odpadają osoby, które myślały, że sobie będą przychodzić na te 6-8 h i nic nie robić. No i spotkało ich rozczarowanie. Ja osobiście pracę polecam – warto według mnie zacząć od tego 8 zł brutto/h, dlatego, że tak jest tylko na początku. Owszem – widząc pierwszą wypłatę to można się załamać (zwłaszcza jeżeli tak jak nie jest się osobą uczącą czy studiującą i odciągają ci pełne składki). Ale jeżeli wykazuje się choć odrobinę chęci to szybko można przejść na umowę o pracę i wyższą stawkę. A potem już blisko do awansu 🙂

 • wiesiek

  Ja pracuje w KFC pod AmRest’em. Praca pracą, jeżeli chcesz pracować jest OK, dzwonią że nie mają ludzi Ty przychodzisz 3,4,5 godzin wcześniej do pracy, zamieniasz się jeżeli możesz przyjść, a jeżeli w piątek dostaniesz propozycje nowej pracy 2500Brutto (po znajomości) od poniedziałku masz zaczynać, to nie pójdą Ci na rękę z wypowiedzeniem w trybie natychmiastowym. będą Cie nękać przez całe 2 tygodnie, zmiany Ci będą tłuc takie żeby tylko jak najgorzej Ci pasowały, całe weekendy w pracy będziesz siedzieć, a potem jeżeli przez te 2 tygodnie nie wyrobisz godzin które masz na umowie stwierdzą że Cię zwolnią jako porzucenie pracy czyli dyscyplinarnie Ty żeby tego uniknąć będziesz siedział następny tydzień żeby te godziny narobić. sam to przeżyłem, na szczęście dziś już mi się kończy ta praca się będę mógł na szczęście odejść od tych Managerów wszystkich i kierowników którzy mnie wykorzystywali przez całe 2 lata! Firmy tej nie polecę żadnemu! Jest to najgorszy wybór pracy jaki może być! tylko wykorzystują nas – tanią siłę roboczą!

 • Mateusz

  Praca dobra tylko na krótki okres czasu. Fakt, faktem, że pieniądze aż takie złe nie są, biorąc pod uwagę, że ludzie godzą się na stawki rzędu 4-5zł na godzinę, ale najczęściej godzin w miesiącu wyrabia się niedużo i w rezultacie wypłaty bardzo rzadko przekraczają tysiąc złotych. Cały etat mają tylko kierownicy, instruktor przy dobrym miesiącu wyciągnie nie więcej niż 1500zł, a o szeregowym pracowniku szkoda pisać. Wyzysk totalny, chore standardy i ta sztuczna atmosfera przyjaznych relacji z kierownikami. Nie zaprzeczę, prywatnie są zazwyczaj naprawdę w porządku ludźmi, zdarzają się także kierownicy co i na zmianie są niesamowici, ale spróbuj niedokładnie wyczyścić stół na zetce czy przez nieuwagę upuścić na ziemię kilkanaście sztuk kurczaka – gotowi są zamordować. Generalnie doświadczenia wyniosłem ciekawe, a jedną z nielicznych rzeczy jaką dobrze wspominam, to staffy które sam sobie przygotowywałem, pracując na kuchni i serwisie, No i picie po zetkach, które czasami kończyło się dopiero wtedy, gdy przychodził ranek. Tego mi tylko brakuje 😉

 • Karolina

  Jeśli macie choć trochę rozumu i szacunku do własnej osoby, nie pracujcie tam. Dzisiaj się zwolniłam, czuję ulgę. Obóz pracy. Jedynie prostacy i chamy są w stanie tam wytrzymać. Pozdrawiam rozsądnych ludzi i mam nadzieję, że zastanowicie się dwa razy, zanim wyślecie tam swoje CV. Szanujcie się Polacy, inaczej będzie coraz gorzej. Daj palec, a wezmą całą rękę. Zgódź się w pracy na 8zł brutto, a w następnej dostaniesz 5. Czas zacząć myśleć do czego to wszystko prowadzi…

  • Olaooo

   lol. Przed chwilą tosamo zrobiłam.
   i DOKŁADNIE tosamo myślę.

 • Dominika

  Ja pracuję obecnie w KFC w mniejszym mieście i wygląda to tak:

  Pierwsze 3 miesiące – umowa-zlecenie, 8 zł brutto za godz i nie ma ekwiwalentu za pranie. Obowiązkowe są buty BHP, które trzeba kupić samodzielnie.

  Po 3 miesiącach masz do wyboru – albo zostajesz na zleceniu (co opłaca się uczącym się), albo przechodzisz na umowę o pracę. Stawka wzrasta do 9,60 zł brutto za godz + ekwiwalent za pranie 0,70 zł za godz.

  Ogólnie nie jest źle 🙂 Ludzi bardzo sympatyczni i elastyczny grafik naprawdę jest elastyczny, bo co tydzień każdy wpisuje swoją dyspozycyjność na kolejne 7 dni i jest to praktycznie zawsze uwzględniane 🙂 Na pewno trzeba znać standardy – to jest obowiązkowe, żeby pracować i nie, nie ma za to premii. I standardy zdaje się nie raz, tylko co miesiąc. Ale nie jest to jakieś trudne, żeby trzeba było specjalnie się uczyć – standardy zapamiętuje się dość szybko w trakcie pracy.

  Ze stawką szału nie ma, ale to już wybór pracownika – w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej nikt nikogo nie oszukuje ile będzie się zarabiało. Rekruter od razu informuje jak to wygląda no i dalej to już nasza decyzja czy zostajemy czy nie 🙂

  Co do „wycisku psychicznego”… No tak to chyba w każdej pracy jest – swoje prywatne problemy niestety zostawiamy w domu 😛

 • legnica

  Na reke szaraczek ma 6- 7 netto. Instruktor dobija do ok 10 na reke maksymalnie.
  Ja jako kierownik zmiany zarabialem 2000 brutto czyli ok 1450 na reke plus ekwiwalent bhp 300 czyli 1750. premii maks 100. z-ca kier. 3500? chyba w warszawie…

  • legnica

   ps. szukajcie normalnych firm. amrest czy mcdonalds czlowieka doslownie mechanizuje. odszedlem po roku i nie wrocilbym nawet za 3 tys.

 • Adam

  Stan na Sierpień 2013 KFC Gdańsk:

  Stawka godzinowa :
  – Pierwsze 3 miesiące 8zł/brutto umowa zlecenie;
  – Po 3 miesiącach 9zł brutto (zlecenie) lub 9zł brutto + 0,70zł netto (umowa o pracę)
  – stawka równa na kasie/serwisie/kuchni
  -długość zmiany 7-9h
  -przerwa 20 minut
  -posiłek pracowniczy 2zł (co się chce)

 • Gość

  Hej! Mam takie pytanie do Was, czy opłaca sie w końcu pracować w tym kfc???? Potrzebuje pracy natychmiast i nie wiem czy zawracać sobie głowe kfc?? A jeśli nie to w jakim zawodzie najlepiej pracować? Licze na Wasze doświadczenie.

  • Qadax

   Opłaca się, miesięcznie 1900zł od samego początku (gdzie w różnych innych działalnościach dostaniesz 1000zł na start, więc jest to dobra decyzja).
   Jeśli szukasz czegoś innego, proponuję oddział interwencyjny (coś w rodzaju ochrony) lub po prostu grupę ochroniarską (lecz tu stawki mogą być naprawdę małe, jednak taka praca uczy lojalności).

 • Paulinka1607

  Hej! Ja w firmie AmRest pracuje już ponad 2 lata. Dodatkowo studiuje i praca ta jest dla super-elastyczny grafik, super ludzie, nie najgorsze pieniądze no i można naprawde awansować. TYlko trzeba się troszkę zaangażować. Początkwo byłam kasjerką, serwisantką, następnie instruktorką, a teraz jestem menagerem. Lubię tą pracę i serdecznie polecam;) pozdrawiam

  • Olaooo

   Dla mnie ta praca była okropna.
   Bhp to tylko teoria, podłoga cała w oleju a u kucharzy w wodzie bo ciągle ją myją. Bardzo trzeba uważać żeby nie wywinąć orła. Specjalne buty bhp nic nie pomogły.
   Pierwsze dni pracy to szkolenie poprzez prace z instruktorem wspólną ( 2 osoby na serwisie na całą restauracje) ciężko się coś nauczyć jak chodzą i krzyczą że za wolno, zle bo ludzi cała restauracja a my nie nadążamy.
   Stwierdziłam że to są jakieś jaja. Jak można dać na zmianę w weekend 2 osoby w tym jedną która jeszcze nic nie umie?!
   Potem się dowiedziałam że po 6 dniach pracy mam samodzielną zmianę-tzn. ze zostanę sama jak palec z samego rana.
   Jakiś kolejny żart.
   Nie chodzi tu o pieniądze, bo na początku bez kitu beznadziejnie płacą.
   Ciężko pod taką presją się czegoś nauczyć, jak wracałam do domu to spałam w fotelu. Ciężko wytrzymać 6-7 godzin bez jedzenia( jak jest taki ruch na 2 osoby to niema kiedy zrobić przerwy).
   Wygląd swój dostosowałam bo szanuję ich standardy. Ale niektórych nie przestrzegają. Tylko te co chcą. Nie każdy ma paznokcie krótko przycięte.

   Ogólnie ta praca nie jest dla każdego. Ja pod taką presją pracować nie chcę. Bardzo ciężka fizycznie mimo wszystko, trzeba o wszystkim pamiętać, niema odpoczynku praktycznie.

 • Duap

  brednie jakich malo ja pracuje aktualnie w duzym miescie mam 6zl na godzine żądaja prać ubrania jak najcześciej ale dodatku nie dostaje do tego kazali kupic buty za ktore tez mi nie dadza nic i jeszcze wyplaty nie dostalem a juz mam zrobic potrawe na wigilie nie mowiac juz o tym ze w restauracji w ktorej pracuje powinno byc przynajmniej 2 kucharzy ktorzy i tak sie nie wyrabia a ja musze byc sam i sie wyrabiac i robic wszystko wedlog standardow a dodatkowo jednoczesnie smazyc marynowac sprzatac i wykonywac dodatkowe zadania a co do staffow to u nas kosztuje to 2zl i co mi z tego jak kierownik nie pozwala wziac na wynos a w pracy nie mam czasu nawet isc sie wysykac. pozdrawiam amrest obóz pracy

  • Duap

    a i jeszcze zapomnialem dodac ze ciagle musze sie uczyc do jakis egzaminow jakbym mial zostac jakims kurwa wykladowca za 6zł

 • Gość

  jeśli chodzi o komentarz poniżej to zgodzę się z przedmówcą jest tak jak pisze ten powyżej artykuł jest wyssany z palca…nie ma takich stawek i nigdy nie było, zdałem test i nic nie dostałem…za chwilę kończy Mi się umowa zlecenia to dostanę umowę o pracę ale tylko na 1/4 etatu,bo nie można liczyć na pełny etat,bo niby za duże podatki muszą za Nas płacić,a taka dupna firma… Może w Warszawie inna jest polityka,ale w woj. Śląskim takich stawek nie ma!!! ja za przepracowany pełny etat 168 godz dostałem ponad 1000 zł wypłaty z czego dodatkowo oprócz podatku odtrącono Mi: ubezp. emerytalne, ubezp. rentowne, ZUS składkę zdrowotną, gdzie na umowie zlecenie tylko 20% podatku odliczana jest od kwoty brutto, a na L4 iść nie możesz,bo rzekomo składek odtrącanych nie mamy… to po co je odtrącają???   nie polecam tej firmy!! omijać z daleka

 • Gość

  „Zarobki:
  Przeciętnie 11,50 netto za godzinę przyjmując 0,7 etatu, ale podajmy kilka przykładów:
  Początkujący „szarak” w zależności od ustałęń kierownika restauracji: od 6 do 9 zł netto + ekwiwalent w wysokości 0,70 zł netto. Po kilku miesiącach po zdaniu testu standardów stawka jest zwiększana i rośnie do 9 złotych brutto + plus 0,70zł na pranie
  Instruktor – 1800 zł netto na pełnym etacie ( 2011 rok, duże miasto wojewódzkie)”

  Same kłamstwa, w AmReście są trzy stawki przy umowie o pracę najniższa 8.55 + 0,70, 8.95 + 0,70 i stawka instruktorska 9,30 + 0,70. Oczywiście wszystko stawki brutto. Umowy zlecenia są tak śmieszne że nawet nie należy o nich rozmawiać bo kto normalny pójdzie pracować przez trzy miesiące za 7.50 brutto!

  „Po zdaniu tesktu możemy liczyć na dodatkowe 50 zł brutto do wypłaty.”

  Kolejne brednie. Zdać testy masz obowiązek bo od nich zależy czy będziesz pracował dalej czy nie, a żadnych dodatkowych pieniędzy się za to nie dostaje.

  „w pracy przysługuje jeden posiłek pracowniczy dziennie – dowolna pozycja z menu za symboliczną złotówkę.”Tekst pisany 12 maja 2012, a staffy od 1 stycznia podrożały.”szybkie możliwości awansu i podwyżki”Oczywiście wystarczy chodzić do biura i się „rozpierd**ać” na innych pracowników.”legalna umowa (na początku umowa zlecenie później ewentualnie umowa o pracę)”Tu też można się kłócić, nie raz widziałem i ba sam jestem tego przykładem kiedy pracownik dostawał do podpisania papier (nie ważne czy była to umowa, czy aneks do umowy) ze wsteczną datą!Z poważaniem,Pracownik KFC.

Polub nas.

Ta strona jest darmowa, nie zawiera agresywnych i natarczywych reklam.

Stronę rozwijamy hobbistycznie, chętnie dzielimy się wiedzą.

Bądź na bieżąco, inspiruj się innymi. Polub nas: